Loading ...

آبکاری آریا پی وی دی

آبکاری پی وی دی

آبکاری پی وی دی

 

آبکاری پی وی دی

 

آبکاری پی وی دی چیست ؟

 

آبکاری پی وی دی پروسه ایست که در آن بخار حاصل از تصعید فلز تیتانیوم تحت شرایط خاص با ایجاد تغییرات مولکولی ، بر روی سطوح مورد نظر برای آبکاری پی وی دی می نشیند.

 

درروش  آبکاری پی وی دی قطعات مورد نظر آبکاری پی وی دی پیش از ورود به محفظه خلا از ترکیبات پرداختکاری، گریس ، روغن، اثار انگشت و امثال آنها پاک می شوند. سپس زمانیکه مقدار کمی خلا ایجاد شد گازهای یونیزه با ایجاد تغییرات مولکولی سطوح قطعات مورد نظر آبکاری پی وی دی  را تمیز می کنند. در مرحله بعد با ایجاد کمان الکتریکی فلز تیتانیوم تصعید و بخارهای حاصله به سرعت یونیزه می شوند (شامل بار مثبت) و با شتاب به قسمت هایی از قطعات که دارای بار منفی هستند میروند وبر روی سطوح می نشینند. این لایه رنگی ایجاد شده ( آبکاری پی وی دی )  به شدت با دوام و درخشان بوده و باعث درخشندگی و زیبایی محصولات مورد نظر می شود.

 

تیتانیوم  فلزی سخت در طبیعت است که سختی آن تقریبا 3 برابر فولاد است . این فلز وقتی در شرایط  محیطی و تکنولوژی همراه با حرارت و فشار قرار می گیرد تولید رنگهای زیبا و متنوعی می کند که در حال حاضر شاهد رنگ های زیبای طلایی، رزگلد، مسی، کروم ، دودی و … بر روی شیرآلات و لوازم تزئینی و غیره هستیم. ضخامتی که این فلز در روش  آبکاری پی وی دی  بر روی سطوح ایجاد می کند بسیار نازک است (حدود 0.25 تا 0.5 میکرون) و این لایه نازک دارای خصوصیات بسیار ارزنده ای است که به شرح ذیل است:

 

مزایایی آبکاری پی وی دی چیست ؟

 

  • مقاومت بالا در برابر خط و خش و سایش
  • چسبندگی فوق العاده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
  • جاذب اشعه UV نور خورشید و مقاومت در برابر باکتریها و میکروبها (آنتی باکتریال)
  • تنوع رنگهای بسیار زیبا
  • آبکاری پی وی دی  برخلاف روش آبکاری سنتی نیکل، کروم بسیار دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه آلودگی زیستی ندارد.

 

آبکاری پی وی دی آریا اولین و بزرگترین آبکاری پی وی دی در ایران

 

جهت سفارش آبکاری پی وی دی در تهران و یا سایر شهرستان ها با ما در تماس باشید

 

 
آبکاری پی وی دی  

 

آبکاری آریا با بیش از یک دهه تجربه با بکار گیری به روز ترین تجهیزات مناسبت ترین گزینه برای آبکاری پی وی دی  با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت آبکاری می باشد.

 

اگر قصد آبکاری پی وی دی  را دارید برا محصولات خود همواره میتوانید با مشاوران آبکاری آریا در تماس باشید تا از بهترین قیمت آبکاری و شرایط آبکاری اطلاع حاصل فرمایید

 

آبکاری آریا در رزومه خود سابقه طولانی در آبکاری پی وی دی  دارد و میتوانید برای آبکاری پی وی دی  با اطمینان محصولات خود را به آبکاری آریا سپرده تا محصولی با کیفیت عاالی پس از آبکاری داشته باشید.

 

 

 

هزینه آبکاری پی وی دی  

 

برای دریافت قیمت و هزینه آبکاری پی وی دی  کافی است با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. هزینه آبکاری پی وی دی  در آریا پی وی دی با کمترین قیمت و کمترین زمان انجام میشود.
در کل هزینه آبکاری پی وی دی  بستگی به تعداد سفارشات شما بستگی دارد.

 

09121506007
منصور براتی

 

 

 

مدت زمان مورد نظر برای آبکاری پی وی دی  

 

مدت زمان مورد نیاز برای آبکاری پی وی دی  بستگی به تعداد سفارشات شما و سفارشات قبلی آبکاری آریا دارد ، البته آبکاری آریا با توجه به داشتن بهترین و به روزترین تجیهزات آبکاری در ایران در کمترین زمان ممکنه آبکاری پی وی دی  را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد.

 

 

 

کیفیت آبکاری پی وی دی  

 

آبکاری پی وی دی آریا ، دارای کیفیتی در سطح جهانی می باشد از این رو بیشتر صادر کنندگان آبکاری آریا رو برای آبکاری پی وی دی  انتخاب میکنند چون از کیفیت و دقت آن مطمعن هستند.

 


مشاوره جهت آبکاری پی وی دی  

 

در صورت داشتند هرگونه سوال در مورد آبکاری پی وی دی  همواره میتوانید با ما در تماس باشید به صورت حضوری یا تلفنی پاسخگویی شما هستیم.

 

 

 

تخفیف آبکاری پی وی دی  

 

در صورت عقد قرار داد برای همکاری متوالی و تعداد سفارشات بالا حتما شامل تخفیف در آبکاری پی وی دی  خواهید شد.

 

 

 

آبکاری پی وی دی  در تهران

 

محل آبکاری آریا در تهران قرار دارد ولی از سراسر ایران عزیزمان سفارش های آبکاری پی وی دی  پذیرفته میشود و در کمترین زمان انجام و ارسال خواهد شد.