Loading ...

آبکاری آریا پی وی دی

آبکاری PVD

آبکاری PVD

 

آبکاری PVD

 

 

آبکاری تحت خلا  Physical Vapor Deposition) PVD)

 

 

آبکاری PVD چیست ؟

 

 

آبکاری PVD پروسه ایست که در آن بخار حاصل از تصعید فلز تیتانیوم تحت شرایط خاص با ایجاد تغییرات مولکولی ، بر روی سطوح مورد نظر برای آبکاری PVD می نشیند.

 

درروش  آبکاری PVD قطعات مورد نظر آبکاری PVD پیش از ورود به محفظه خلا از ترکیبات پرداختکاری، گریس ، روغن، اثار انگشت و امثال آنها پاک می شوند. سپس زمانیکه مقدار کمی خلا ایجاد شد گازهای یونیزه با ایجاد تغییرات مولکولی سطوح قطعات مورد نظر آبکاری PVD  را تمیز می کنند. در مرحله بعد با ایجاد کمان الکتریکی فلز تیتانیوم تصعید و بخارهای حاصله به سرعت یونیزه می شوند (شامل بار مثبت) و با شتاب به قسمت هایی از قطعات که دارای بار منفی هستند میروند وبر روی سطوح می نشینند. این لایه رنگی ایجاد شده ( آبکاری PVD )  به شدت با دوام و درخشان بوده و باعث درخشندگی و زیبایی محصولات مورد نظر می شود.

 

تیتانیوم  فلزی سخت در طبیعت است که سختی آن تقریبا 3 برابر فولاد است . این فلز وقتی در شرایط  محیطی و تکنولوژی همراه با حرارت و فشار قرار می گیرد تولید رنگهای زیبا و متنوعی می کند که در حال حاضر شاهد رنگ های زیبای طلایی، رزگلد، مسی، کروم ، دودی و … بر روی شیرآلات و لوازم تزئینی و غیره هستیم. ضخامتی که این فلز در روش  آبکاری PVD  بر روی سطوح ایجاد می کند بسیار نازک است (حدود 0.25 تا 0.5 میکرون) و این لایه نازک دارای خصوصیات بسیار ارزنده ای است که به شرح ذیل است:

 

مزایایی آبکاری PVD چیست ؟

 

  • مقاومت بالا در برابر خط و خش و سایش
  • چسبندگی فوق العاده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
  • جاذب اشعه UV نور خورشید و مقاومت در برابر باکتریها و میکروبها (آنتی باکتریال)
  • تنوع رنگهای بسیار زیبا
  • آبکاری PVD  برخلاف روش آبکاری سنتی نیکل، کروم بسیار دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه آلودگی زیستی ندارد.

 

آبکاری PVD آریا اولین و بزرگترین آبکاری PVD در ایران

 

جهت سفارش آبکاری PVD در تهران و یا سایر شهرستان ها با ما در تماس باشید

 

 

 

 


آبکاری
PVD

 

آبکاری آریا با بیش از یک دهه تجربه با بکار گیری به روز ترین تجهیزات مناسبت ترین گزینه برای آبکاری PVD با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت آبکاری می باشد.

 

اگر قصد آبکاری PVD را دارید برا محصولات خود همواره میتوانید با مشاوران آبکاری آریا در تماس باشید تا از بهترین قیمت آبکاری و شرایط آبکاری اطلاع حاصل فرمایید

 

آبکاری آریا در رزومه خود سابقه طولانی در آبکاری PVD دارد و میتوانید برای آبکاری PVD با اطمینان محصولات خود را به آبکاری آریا سپرده تا محصولی با کیفیت عاالی پس از آبکاری داشته باشید.

 

 

 

هزینه آبکاری PVD

 

برای دریافت قیمت و هزینه آبکاری PVD کافی است با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. هزینه آبکاری PVD در آریا پی وی دی با کمترین قیمت و کمترین زمان انجام میشود.
در کل هزینه آبکاری
PVD بستگی به تعداد سفارشات شما بستگی دارد.

 

09121506007
منصور براتی

 

 

 

مدت زمان مورد نظر برای آبکاری PVD

 

مدت زمان مورد نیاز برای آبکاری PVD بستگی به تعداد سفارشات شما و سفارشات قبلی آبکاری آریا دارد ، البته آبکاری آریا با توجه به داشتن بهترین و به روزترین تجیهزات آبکاری در ایران در کمترین زمان ممکنه آبکاری PVD را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد.

 

 

 

کیفیت آبکاری PVD

 

آبکاری پی وی دی آریا ، دارای کیفیتی در سطح جهانی می باشد از این رو بیشتر صادر کنندگان آبکاری آریا رو برای آبکاری PVD انتخاب میکنند چون از کیفیت و دقت آن مطمعن هستند.

 


مشاوره جهت آبکاری
PVD

 

در صورت داشتند هرگونه سوال در مورد آبکاری PVD همواره میتوانید با ما در تماس باشید به صورت حضوری یا تلفنی پاسخگویی شما هستیم.

 

 

 

تخفیف آبکاری PVD

 

در صورت عقد قرار داد برای همکاری متوالی و تعداد سفارشات بالا حتما شامل تخفیف در آبکاری PVD خواهید شد.

 

 

 

آبکاری PVD در تهران

 

محل آبکاری آریا در تهران قرار دارد ولی از سراسر ایران عزیزمان سفارش های آبکاری PVD پذیرفته میشود و در کمترین زمان انجام و ارسال خواهد شد.